Blender Dore Nutrimax

Detajet e produktit


Blender Dore Nutrimax Modeli: VP0613, Ideal per pergatitjen e koktejleve, supave, salcave te shijshme, Siguron perzirjen dhe coptimin perfekt te ushqimeve, tehe prerese prej çeliku inox,Rrotullime: 16,000 rpm, me 10 nivele shpejtesise qe mund ti zgjidhni sipas deshires dhe nje funksion turbo, Me nje dizanj ergonomik per kontroll te rehatshem, Vjen me nje ene lengu me kapacitet: 800 ml, Fuqia: 500 W, Pastrohet mjaft thjeshte.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.