Plan Gatimi

Detajet e produktit


Plan Gatimi Itimat, Ideale per te gatuar cdo gje qe deshironi ne menyre praktike, Pajisur me nje pllake te vetme gatimi, Me nivele te ndryshme te temperatures per ta kontrolluar sipas deshires, Pajisur edhe me indikator drite dhe mbrojtje nga mbinxehja; Siperfaqe qe pastrohet mjaft thjeshte, Dizanj teper elegant, Fuqia: 1500 W.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.