Shtrydhese Frutash ETA

Detajet e produktit


Shtrydhese Frutash ETA Vital Press, Kodi: SHT12062, me nje dizanj modern dhe praktik i cili pershtatet ne cdo kuzhine, per ju qe deshironi nje jete te shendetshme, Perfekte per pergatitjen e lengjeve te frutave dhe perimeve me 100 % vitamina dhe vlera ushqyese kaq te nevojshme per organizmin e njeriut ne cdo kohe, Garanton shije të plotë dhe freskuese, Ndertuar nga material rezistent me cilesi te larte, Nxjerrja e lëngjeve është e ngadaltë, por e plotë, panel kontrolli me prekje, Me 1 nivele shpejtesie, permban buton stop per ndalim te menjehershem, Dy sita çeliku inox për lloje të ndryshme përbërësish, Funksion DripStop qe parandalin pikimin, Kapaciteti i enes se lengut: 1 L , Niveli i zhurmes: 71 db, Fuqia: 200 W.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.