Skare Per Barbeque

Detajet e produktit


Skare e vogel portative per barbeque Kodi: VP0238, Ideale per ta marr me vete ne organizimet tuaja familjare, Grilla e levizshme me qymyr eshte e bere prej celiku te qendrueshem, Ju lejon te gatuani ne menyre te shijshme mishin, peshkun apo perimet, me veshje smalt rezistente ndaj nxehtesise, Kapaku mundëson pjekjen duke qarkulluar ajrin, dhe valvulat e ajrit në kapak sigurohen që zjarri të mos dalë dhe të qarkullojë në mënyrë të barabartë, Diametri : 36 cm. Dimesionet e skares: 38 x 18 x 38 cm.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.