Mikser Me Tas

Detajet e produktit


Mikser me tas Ackiliss Modeli: ACK-HM-905, Ideal per rrahjen e vezeve dhe pergatitjes se brumit te embelsirave, Me 5 nivele shpejtesie per kontroll sipas deshires, Baze e qendrueshem fale kembeve te gomes dhe buton per heqjen e aksesoreve, Fuqia: 200 W.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.