Hekur Hekurosje pa kabull Haeger

Detajet e produktit


Hekur hekurosje Haeger cordless me karikim Modeli: HG-1299R, Me nej cilesi te larte dizenjuar per hekurosje efikase te rrobave tuaja, Pllake qeramike e cila rreshqet lehte ne cdo pelhure, Me sistem avulli te fuqishem qe largon edhe rrudhat me te veshtira, Kontroll i temperatures me 3 nivele shpejtesie, Mund ta perdorni mjaft lehte pa ju bezdisur kabulli fale teknologjise me baze karikimi i cili merr nxehtesine e nevojshme sapo e vendosni aty.Me performance te qendrueshme dhe funksion anti rrjedhje, Ekonomik pasi kursen energjine ne 30 %, Presioni i avullit: 40 g/min, Fuqia: 2600 W.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.