Kreher kunder paraziteve te kokes

Detajet e produktit


Kreher kaq i vecante, dizenjuar per largimin e paraziteve te kokes, Me teknologji te avancuar vakumi ajo ben largimin natyral te tyre pa kimikate, Arrin te kap edhe parazitet me te vegjel te cilet sapo jane formuar, Teper i thjeshte ne perdorim: Mjafton thjesht te kaloni kreherin ne floket tuaj, Nuk shkakton asnje alergji, Paisur me sistem filtri higjenik i cili mund te zevendesohet dhe drite te integruar LED, Dizanj ergonomik qe pershtatet lehte ne doren tuaj, Fuqia: 200 W, Per perdorim nga femijet dhe te rriturit.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.