Samsung J7 Prime

Detajet e produktit

Kamera 13 MP
Ekrani 5.5 inches
Memoria 16 GB
Ram 3 GB
Procesori Octa-core
Bateria 3300 mAh
Sistemi Android 6.0.1


Samsung J7 Prime, Lancuar ne gusht te vitit 2016, Pajisur me teknologjine GSM / HSPA / LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 5.5 inches, Rezolucioni: 1080 x 1920 pixels, Me sistem Android 6.0.1, CPU: Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53, kapaciteti i memories: 16/32 GB, 3 GB RAM ; Me kamera kryesore: 13 MP, f/1.9, 28mm (wide), AF , Video: 1080p@30fps, kamera per selfie: 8 MP, f/1.9, Bluetooth: 4.1, A2DP, LE; kapacitet i baterise: 3300 mAh, Dimensione: 151.7 x 75 x 8 mm.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.