Mbajtese telefoni baseus

Detajet e produktit


Mbajtese telefoni per makine Baseus, Me nje dizanj modern siguron mbështetje dhe mbrojtje per smartphonin tuaj gjate kohes qe udhetoni, Stabilitet i larte, rregullim 360 grade për lehtësi navigimi, Mund ta instaloni lehtesisht tek ajri i makines, Universal per te gjithe makinat. Vjen se bashku me nje fishe UBS per karikimin e telefonit gjate kohes qe ngelni pa bateri, E pershtashme per ekrane me madhesi: 55 mm - 80 mm inç, Dimensione: 8,6 x 11,2 x 9.1 mm.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.