Grirese clatronic

Detajet e produktit


Grirese CLATRONIC Modeli: MZ 3579, Kodi: MX12106 ,Ideale per te grire perime, fruta te thata apo cokollata, Me funksion edhe per coptimin e akullit, Me prerese me 2 tehe prej material celik me cilesi te larte dhe qe mund te hiqet lehtesisht, Kapacitet i gotes se grirjes 1 liter, Fuqia 250 W, Tensioni 220-240 V, 50/60 Hz, Qendrimi i sigurt, Mjaft i lehte per tu pastruar. Ne ngjyre jeshile.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.