Ftohes ajri camry

Detajet e produktit


Ftohes ajri Camry Modeli: CR 7318, Kodi: VT12433, Dizanj portable me funksion 3 ne 1, Freskon, lageshton dhe pastron ajrin. Teper praktik per ditet e nxehta te veres, Rezervuar qe mbushet me uje, Shijoni kudo ndodheni ajer te fresket dhe te paster, 3 nivele te ndryshme shpejtesie, Mund ta vendosni kudo: shtepi, zyra, ambiente te hapura, nderkohe qe flini apo ushtroni sport, Dalja e ajrit: 45m3 / orë , Paisur edhe me drita LED qe ndryshojne ngjyren ne 7 nuanca, Kaq praktik ne perdorim. Karikuohet me fishe USB, Fuqia maksimale: 50 W.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.