Freskuese me drite

Detajet e produktit


Freskuese me drite portabel 2 ne 1 Modeli: JR-5580, Me funksion te dyfshte, Mund ta perdorni si nje freskuese praktike per ditet e nxehta te veres apo edhe si drite per ndricim ne ambientet tuaja, Paisur me 21 LED qe ofrojne nje ndricim cilesor, Mund te perdoren njekohesisht edhe si drite edhe si freskuese per 4 ore ose te ndara per 8 ore, Funksionon me bateri dhe karikohet per 8-12 ore, Ideale per shtepi, zyra, kamping e kudo tjeter.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.