Kasetofon per makine

Detajet e produktit


Kasetofon per makinen tuaj Modeli: 9701, Qe te argetoheni gjate udhetimeve tuaja, Me ekran LCD dhe butona kontrolli, Funksionon me teknologjine bluetooth cka do te thote qe mund ta lidhni me paisje te ndryshme elektronike, lejon qe te pergjigjeni apo mbyllni telefonatat, Mbështet një sërë formash audio: MP3 / WMA / ACC / OGG / FLAC / APE / WAV dhe videos: RM / RMVB / ASF / MKV / DIVX / MPEG4 / AVI / VOB. Gjithashtu suporton USB dhe karte SD, Fuqia: 4 * 45W

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

  Perdorues

  26/08/2019 09:17:18

  Si ta porosis kete