Boks muzike

Detajet e produktit


Boks Muzike Me wireless Modeli: KTS-1041B, Dizanj portable me doreze mbajtese per ta vendosur kudo qe deshironi, Ideal per te degjuar muziken qe deshironi nga paisje te ndryshme elektronike pasi lidhet me bluetooth, Suporton radio FM, karte TF, USB dhe lidhje Aux, Paisur edhe me butona per kontoll, Argetohuni ne cdo moment me kete boks kaq te bukur!

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.