Smartwatch z1

Detajet e produktit


Smartwatch Z1, Me nje dizanj elegant kryen disa funksione njeherazi ne doren tuaj, Pervecse tregon oren mund ta perdorni per te kryer funksionet e smartphonit duke e lidhur nepermjet bluetooth dhe te beni telefonata apo tju vijne njoftime te ndryshme, Kryen edhe funksionet e 1 smartbracelet si pedometer, mat kalorite e djegura, hapat tuaj, monitoron gjumin etj, Paisur edhe me funksion per alarm, kalendar apo makine llogaritese, Me lehtësi realizoni kontrollin e largët dhe regjistrojeni çdo moment të mrekullueshëm me çdo kënd, Sistemi operativ: Android, Versioni i Bluetooth: 3.0, Ekran me madhesi: 1.22 inç dhe rezolucion :240 * 240 px.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.