Kamera per makine

Detajet e produktit


Kamera makine, Pasiur me 3 kamera te ndryshme ne nje te vetme fale te cilave ju lejon te filmoni perpara, mbrapa dhe brenda makines, Me Ekran LED dhe lente qe ju lejon shikimin ne 170 grade, Kamera e pasme eshte e pasiur me rreze infra te kuqe cka ju ndihmon te shihni me mire zonen kur parkoni makinen, Rezolucioni 1080 P FULL HD, Madhësia e ekranit 4 inç IPS, Mbështetje micro SD 32 GB, kapacitet i baterise: 300mAh.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.