Fshese per pluhurat

Detajet e produktit


Fshese dore, Ideale per te marr pluhurat nga cdo mobilje apo objekt ne shtepine tuaj apo zyra, ne menyre te thjeshte dhe pa i demtuar ato, Paisur me nje buton te cilin kur e ndizni ben qe koka te rrotullohet per nje pastrim me efikas, Dizanj ergonomik, Pas pastrimit koken mund ta lani lehtesisht ne uje te rrjedhshem, Teper praktike ne perdorim.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.