Boks bluetooth me drita

Detajet e produktit


Nje boks muzike kaq i bukur dhe i vecante, Ne formen e nje topi kristali me drita shumengjyreshe qe krijojne nje atmosfere mahnitese, Lidhet me paisjet tuaja elektronike permes bluetooth, keshtu do keni mundesi te degjoni muziken tuaj te preferuar ne cdo kohe dhe kudo, mund të prodhojë 16 milionë kombinime me ngjyra, Suporton USB dhe karte TF deri në 32 GB, distanca e transmetimit të Bluetooth: 10 m, bateri e fuqishme me kapacitet: 1200 mAh e cila reziston për 10 orë. Jepni me shume gjalleri argetimit tuaj!

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.