Boks muzike

Detajet e produktit


Eshte boksi me i bukur dhe i vecante qe keni pare ndonjehere, ne formen e nje qeni, Ai mund te leviz koken ne 360 grade gjate kohes qe degjoni muziken, Mund ta lidhni me pasijet tuaja elektronike permes teknologjise bluetooth qe te degjoni muziken tuaj te preferuar, Nderkohe ne qofte se e prekni ne pjesen e kokes ai do leshoje tinguj njesoj si nje qen i vertete, Suporton USB, radio FM dhe karte TF me kapacitet 32 GB, Kapaciteti i baterise: 1200 mAh, Koha e karikimit: 2 -3 orë, Dizanj modern portativ qe pershtatet ne cdo shtepi apo ambient tjeter.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.