Freskuese solare per makine

Detajet e produktit


Freskuese per makine me panel diellor, Ideale per ditet e nxehta te veres, Mban makinën tuaj të fresket me sistemin e ventilimit të energjisë diellore, per me teper mban ajrin e paster, Kompatible me çdo makine dhe dritare te tyre, Mban nje nivel konstat te temperatures kur arrihet ajo maksimalja, Ajo punon ne cdo kohe, edhe kur makina eshte e fikur, mjafton te kete diell. Keshtu kur te ktheheni pas disa oresh ne makine, nuk do ju duket sikur po futeni ne furre.Dimensione 15*11 cm.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

  Perdorues

  18/09/2019 03:27:19

  cfar funksioni kryen