Ftohes ajri

Detajet e produktit


Ftohes ajri portabel 3 ne 1, Freskon,lageshton dhe pastron ajrin.Me nje dizanj modern teper praktik per ditet e nxehta te veres, Rezervuar qe mbushet me uje, Shijoni kudo ndodheni ajer te fresket dhe te paster, 3 nivele te ndryshme shpejtesie, Mund ta vendosni kudo: shtepi, zyra, ambiente te hapura, nderkohe qe flini apo ushtroni sport, Operim i lehte per rreth 7 ore me uje,sinjalizim kur eshte drejt fundit. Fuqia: 10 W, Dimensione: 20*20 cm.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

  Perdorues

  29/06/2019 12:16:20

  Doja te pyesja per sa koh me vjen ne vlore dhe me cfar poste