Ventilator ajri

Detajet e produktit


Ventilator ajri Well Home Modeli: WL-7851, Cilesi e larte gjermane, Me nje dizanj modern ne ngjyre te kuqe, ideal per te mbajtur te fresket ambientin tuaj ne ditet e nxehta te veres, Paisur me 3 nivele shpejtesie dhe butona per kontoll, Rrjedha mjaft e fortë e ajrit e krijuar nga pajisja ju lejon të freskoni hapësirën para jush, Me funksionon per tu rrotulluar, Timer: 7.5 ore, Paisur edhe me pult per ta komanduar nga larg, Mund ta perdorni ne cdo ambient, shtepi apo zyra, Mban temperaturen konstante ne momentin qe arrihet niveli maksimal, Dimensione rreth: 81 cm, Fuqia: 45 W.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.