Kasetofon per makine

Detajet e produktit


Kasetofon per makinen tuaj, Player Mp5, Me ekran te madhe LCD me prekje, Kompatibel me MP4, FLV, PMP, RM, RMVB, MPG, Lidhje me paisjet elektronike me bluetooth dhe fshe AUX, me vend edhe per te karikuar telefonin, Sistem navigimi GPS , Kamera me cilesi: HD 1080P, Suporton USB dhe lidhje me radio, Fuqia dalese: 4 x 50 W. Madhesi ekrani: 7 inch.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

  Perdorues

  13/07/2019 01:33:44

  Pershendetje! Ky kasetofon montohet ne Mercedes C Class 220?

 • Avatar                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

  Perdorues

  10/09/2019 05:17:17

  sa kushton ky kasetefoni origjinale esht apo jo me krheni pgj tani

 • Avatar                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

  Perdorues

  08/12/2019 08:04:09

  Pershendetje ky kasetafon montohet ne opel astra