Adaptues wireless me usb

Detajet e produktit


Adaptues Wireless me fish USB Modeli; TL-WN822N, Ju mundeson lidhjen me internet pa nevojen e telave, Ky Adapter lehtësisht lidh Desktop ose Laptop me një rrjet wireless, Shkalla e transmetimit me valë 300 Mbps, ju lejon te shihni video me cilesi te larte HD apo te argetoheni me lojrat e ndryshme ne internet, Shpejtesi e larte e transmetimit te valeve, Antenat e dyfishta të jashtme sigurojnë performancë më të mirë të pritjes dhe transmetimit, Enkriptim i lehtë me një prekje me butonin e konfigurimit të shpejtë të sigurisë, mjafton thjesht ta vendosni përshtatësin WiFi në kompjuterin ose laptopin tuaj, pershtatet pothuajse me te gjithe sistemet windows dhe linux.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.