Makineri per akullore ariete

Detajet e produktit


Makineri per Akullore Ariete Modeli: AR02-0630, perfekte per ju qe pelqeni kaq shume akulloret, Me ane te kesaj paisje ju mund te pergatisni akulloret ne menyren me te thjeshte ne kuzhinen tuaj, Kombinon kompaktësinë, funksionalitetin dhe shijen, Mjafton thjesht te hidhni perberesit ne paisje dhe ta vendosni ne frigorifer, Akullorja do jete gati ne 4-8 ore, Kapaciteti maksimal: 1 kg, Fuqia: 30 W. Funksionon me bateri te rikarikueshme litiumi.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.