Boks muzike

Detajet e produktit


Boks muzike JBL, me nje dizanj modern dhe praktik, perfekt per te degjuar muziken tuaj te preferuar kudo ndodheni, Mund ta lidhni me pajisjet tuaja elektronike permes teknologjise bluetooth, performance e larte, Ne apketim vjen s ebashku me fishen per karikim.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.