Boks muzike

Detajet e produktit


Boks muzike JBL Modeli: Charge 2, me nje dizanj modern dhe praktik, perfekt per te degjuar muziken tuaj te preferuar kudo ndodheni, Mund ta lidhni me pajisjet tuaja elektronike permes teknologjise bluetooth, Frekuenca; 2.402 – 2.480 GHz, Koha per te degjuar muzike: 12 ore, Fuqia: 15 W, kapaciteti i baterise: 6000 mAh.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar    

  Perdorues

  23/07/2019 07:54:33

  Boksi muzikes 20 mil te vjetra kushton