Boks muzike

Detajet e produktit


Boks me muzike me bluetooth, Portabel me nje dizanj elegant dhe modern, Perfekt oper ta lidhur me pajisjet e ndryshme elektronike permes bluettothit dhe te degjoni muziken e preferuar ne cdo kohe, Praktik ju lejon te degjoni muzike per nje kohe te gjate.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

  Perdorues

  23/05/2019 05:18:06

  Po fisha e karikimit esht e perfshire brenda apo jo