Freskuese me usb

Detajet e produktit


Nje freskuese kaq e vecante teper praktike per ditet e nxehta te veres, Pajisur me usb per ta lidhur me PC ose kompjuterin tuaj, perfekte ne tavolinat e punes, Dizanj modern dhe i lehte me helika alumini te cilesise se larte, Operon me zhurme te ulet, Fuqia: 3 W.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar    

  Perdorues

  10/06/2019 08:28:16

  Desha ni freskuese sikur kjo