Huawei Honor 6X

Detajet e produktit

Kamera 12 MP
Ekrani 5.5 inches
Memoria 64 GB
Ram 4 GB
Procesori Octa-core
Bateria 3340 mAh
Sistemi Android 6.0


Huawei Honor 6X, Nje prodhim i vitit 2016, Pajisur me teknologjine GSM /HSPA /LTE, Madhesi ekrani 5.5 inches, Rezolucioni: 1080 x 1920 pixels , Me sistem Android 6.0; CPU: Octa-core (4x2.1 GHz Cortex-A53 & 4x1.7 GHz Cortex-A53) , kapaciteti i memories: 4 GB RAM; Me kamera me cilesi te larte:12 MP, 1/2.9", 1.25µm, PDAF 2 MP, depth sensor dhe video: 1080p@30fps, Bluetooth:4.1, A2DP, EDR, LE , Kapacitet: 3340 mAh, Madhesia: 150.9 x 76.2 x 8.2 mm

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.