Blender camry

Detajet e produktit


Blender CAMRY Modeli: CR 4058, Kodi: MX12152, Me nje dizanj modern dhe praktik kryen disa funksione ne kuzhinen tuaj, Pajisur me 4 tehe të përbërë nga çelik inox shumë të qëndrueshëm, Sherben si mikser per pergatitjen e lengjeve te ndryshme te frutave apo si grirese e ushqimeve te ndryshme, Material i gotes ndertuar nga qelqi teper cilesor dhe ka nje kapacitet: 1.3 Liter, Pajisur me një motor shumë të fuqishëm që rrotullohet dhe ka aftesi te coptoje edhe akullin, Me 2 shpejtesi rrotullimi, Vjen se bashku edhe me nje ene te vogel e pershtatshme per bluarjen e kafese, Sistem siguri per mbrojtje, Fuqia: 1500 W

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.