Mbajtese Telefoni Per biciklete

Detajet e produktit


Mbajtese telefoni, Ideale per shetitjet me biciklete, Madhësia e rregullueshme për të përshtatur çdo madhësi të timonit, Bere nga material Premium Plastike cilesore e cial do të mbroje ate nga thyerjet, Mund të montohet dhe hiqet lehtë pa nevojën për mjete shtesë, Pershtatet per telefonat me madhesi ekrani: 3.5 në 6.3 inç, Me rrotullim 360 grade, Për iPhone 6 / 6S, 6 / 6S plus 5S, 5C, 5, 4S, 4, iPod touch, Samsung Galaxy S2, S3, S4, S5, S6.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.