Boks Muzike

Detajet e produktit


Boks muzike Modeli: D-008 Me nje dizanj modern plastik dhe portativ, Ideal per te degjuar muziken tuaj te preferuar kudo qe deshironi, Mund ta lidhni lehtesisht me tabletin, smartphonin apo PC tuaj nepermjet nje fishe USB apo AUX, Ze i larte, Madhesia: 20 cm x 10 cm x 1 cm.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.