BLENDER SINBO

Detajet e produktit


BLENDER SINBO Modeli: SHB-3113, Kodi: MX11260, Me nje dizanj modern qe pershtateh me lehtesi ne cdo kuzhine, Ideal per pergatitjen e smothiee, salcave apo edhe bluarjen e kafese, me funksion edhe per thyrejen e akullit, Thika prerese mjaft te mprehta prej celiku inoks, Materiali i enes prej qelqi me kapacitet: 1.5 litra, me 5 nivele shpejtesise dhe funksion me pulse, 1800 rrotullime per minute, Fuqia: 600 W

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.