Toster eta pievo

Detajet e produktit


TOSTER ETA Pievo Kodi: TO11659, Me nje dizanj modern ne ngjyre te bardhe, Per pergatitjen e sanduiceve te shijeshem cdo mengjes, Me kapacitet per 4 sanduice te vegjel ne forme klasike trekendore, Pllaka me veshje qe nuk ngjisnin, Rregullim automatik i temperatures, Me indikator drite dhe doreza e izoluar për përdorim të sigurt, Fuqia 750W, Teper praktik ne perdorim.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.