Blender eta activmix family

Detajet e produktit


Blender ETA ACTIVMIX FAMILY Kodi: MX12056, Me nje dizanjo modern teper praktik, Ideal veçanërisht për ata që jetojnë një jetë aktive, Ju lejon te pergatisni pije te ndryshme ne kohe shume te shpejte si: lengje frutash, fitnessi, koktejl, pije freskuese alkolike dhe jo-alkoolike, I pershtasthem gjithashtu edhe per thyerjen e akullit sidomos ne ditet e nxehta te veres, Me 1 nivel shpejtesie me rrotullime 19000 / min, Kontrolli i pulsit duke shtypur një buton, niveli i zhurmes: 75 dB , Vjen se bashku me 2 shishe me kapacitet 600 dhe 400 ml, te cilat mund ti merrni kudo me vete, Fuqia: 350 W

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.