Beres kokoshkash dsp

Detajet e produktit


Beres Kokoshkash DSP Modeli: KA2018, Ideale per te pergatitur popcorns qe na shijojne aq shume teksa jemi duke pare filmat e preferuar ne menyren me te thjeshte dhe ne komoditetin e shtepise, E shpejte dhe teper eficente, Mjaft e thjeshte ne perdorim, Me ene transparente e cila ju lejon te shihni kur kokoshkat jane gati, Buton per ndezjen dhe fikjen, Me kapacitet 70-80 gram, material plastike; Pergatitje pa yndyre ne kohe te shkurter per 2-4 minuta, Fuqia: 1200 W

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.