Mikser dore dsp

Detajet e produktit


Mikser Dore DSP Modeli: KM2021 Me nje dizanj praktik eshte zgjedhja e duhur per pergatitjen e kremit dhe brumit te embelsirave te preferuara Efikas dhe i lehte ne perdorim Me 5 nivele shpejtesie te ndryshme per pergatitje sipas deshires Me buton per heqjen e aksesoreve Vjen me 2 aksesore te ndryshme Fuqia 200 W Garancia 1 vit

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.