Boks Muzike

Detajet e produktit


Boks muzike me wireless Portabel me nje dizanj elegant dhe kompakt Lidhet permes Bluetooth me telefonin, MP3, Pc apo tabletin tuaj Suporton radio FM dhe karte SD TF, Me distance veprimi deri ne 10 metra Funksionon me bateri e cila karikohet per 2 ore Mund te degjoni muziken tuaj te preferuar deri ne 2.5 ore Me butona per te kontrolluar volumin

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.