Abazhur tavoline

Detajet e produktit


Nje abazhur kaq i vecante per tavoline Ideal per te studiuar dhe lexuar, vezhgimin e skulpurave apo eksperimenteve te ndryshme Me qafe elastike qe rrotullohet ne 360 grade, Xham zmadhues 5X-10X kombinuar me dritë per vëzhgimin më të qartë dhe më detajist duke mbrojtur ne kete menyre syte tuaj Me 40 dritë të bardhë të lehta LED Me buton per fikjen dhe ndezjen Kursen energjine Mjaft i lehte dhe i pershtashem per ta levizur kudo qe deshironi

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.