Fshese korenti hoover

Detajet e produktit


FSHESE KORENTI HOOVER Modeli: BR71_BR30011, FS11483 Me nje dizanj unik khjo fshese eshte ideale per te pastruar te gjitha llojet e siperfaqeve me lehtesi dhe pa shume mundim Me mikrofilter EPA qe lahet dhe kap edhe grimcat me te imeta Kapaciteti i depozites se pluhurit 2 liter Me aksesore shtese per nje pastrim sa me efektiv Me rreze veprimi 8 m, Fuqia 700 W, Niveli i zhurmes : 78 dbA Gjatesia e kordonit elektrik 5 m

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.