Xhezve Elektrike Sonifer

Detajet e produktit


Xhezve Elektrike Sonifer Modeli: SF-3503 Per pergatitjen e kafese turke ne menyre te shpejte dhe pa shume mundim Me kapacitet 4-5 filxhane normal kafeje Me indikator drtite qe tregon per ndezjen Material plastike e forte dhe rezistente ndaj nxehtesise Me buton per fikjen dhe ndezjen Fuqia: 500 W

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

  Perdorues

  26/03/2020 03:39:56

  Mund te vij ne lushnje