Mikser dore bomann sm 354 cb

Detajet e produktit


Mikser Dore Boman Modeli: SM 354 CB, MX0007 Ideale per pergatitjen e supave, salcave dhe lengjeve te shijshem ne pak minuta, me doreze te dizanjit ergonomik per lehtesi ne perdorim Vjen se bashku me goten per perzierje me kapacitet 0.5 liter Fuqia 180 W , Furnizimi me energji: 230 V, 50 Hz

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.