Zgare sinbo me kembe sbg-7102/a

Detajet e produktit


ZGARE SINBO Modeli SBG-7102/A Ideale per te pergatitur barbecue te shijshem ne cdo kohe Mund te gatuani mish apo perime te shendetshme dhe pa tym Me siperfaqe e cila nuk ngjit Me 5 nivele nxehtesie Teper i thjeshte per tu pastruar pasi mund te cmontohet lehtesisht Siperfaqja e gatimit: 46x27cm Fuqia 2000 W I pershtashem per cdo hapsire. E pajisur me kembe dhe bazament per vendosjen e pjatave. Lehtesisht e c/montueshme.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

  Perdorues

  13/09/2019 09:54:09

  me me te reja esht ky cmim