Mixer dore sinbo

Detajet e produktit


MIXER dore SINBO Modeli SMX-2742 me 5 nivele shpejtesie dhe funksion me pulse Me rrahese prej celiku shume te fuqishem Veshur me material plastike Ideale per te pergatitur brimin e emelsirave dhe tortave te shijshme Me 2 aksesore te cilet mund te hiqen lehtesisht duke shtypur butonin perkates Fuqia 350 W Dizanj praktik dhe i lehte per tu perdorur

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.