Kafe filter

Detajet e produktit


KAFE FILTER Modeli SCM-2938 Ideale per pergatitjen e kafes se mengjesit apo ne cdo kohe Me kapaciteti te depozites 1.2 litra, Materiali Plastike Me rezistence te fshehur dhe funksion anti - rrjedhje Me kapacitet deri ne 12 filxhane kafeje Fuqia 800 W, ngjyra e zeze

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.