Kamera per makine

Detajet e produktit


Kamera e dyfishte per makine full HD Njera vendoset me vakum para dhe filmon gjate udhetimeve tuaja ,ndersa tjetra filmon mbrapa duke ju ndihmuar dhe per te parkuar. Cilesi e larte filmimi dhe lente profesionale full HD 1080 P HD Video Madhesia e ekrani 3.0 inch Me G-sensor , qe ruan automatikisht fimimin, ne rast frenimi te papritur,tronditje apo aksidenti . Kendi i perfshirjes 170 grade Me mikrofon te integruar Suporton karte memorie deri 32 GB

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.