Friteze me avull

Detajet e produktit

Fuqia 1800 W


Friteze me avull DSP Per skuqje te shendetshme,me avull jo me vaj Me teknologji ciklonike te qarkullimit te ajrit Realizon skuqje perfekte,jo vetem per patate por edhe per ushqime te tjera 4 nivele te ndryshme temperature Fuqia 1800 W Kapaciteti 5 L Pamje shume moderne dhe e bukur

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

  Perdorues

  29/01/2019 12:33:27

  cfare prodhimi eshte friteza me ajer?ka garanti?