Smartwatch G72 per femije

Detajet e produktit


Smartwatch G72 Me karte SIM Kontrolloni femijen tuaj ne cdo moment te dites Shikoni vendodhjen dhe telefonojeni ne cdo moment me ane te GPS Procesori MTK2503 Madhesia e ekranit 1.22 ” TFT LCD HD Rezoluta: 240 * 240 Pesha: 40g Bateri 400mAh polimer

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.