Set Me 3 Tava

Detajet e produktit

Set me 3 tava keku, Ideale per te pergatitur embelsirat tuaja te preferuara, Material alumini qe nuk ngjisin dhe pastrohen lehte, Me pjese anesore qe hapet duke mos e prishur formen, Dimensione perkatesisht: 22.5 cm, 25.5 cm dhe 26.5 cm.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.